Bitu Maliko koncertas
Renginio data:
2016 balandžio 15 18:00
Renginio trukmė:
3 val. 30 min.

Balandžio 15 – 16 d. Į Lietuvą atvyksta charizmatiškasis Bitu Malikas iš Indijos. Pirmą kartą viešintis Lietuvoje indas surengs savo koncertus balandžio 15 d. Vilniuje, o balandžio 16 d. Klaipėdoje.

Bitu Malikas – muzikantas iš Indijos, Vrindavano miesto, kuris garsėja turintis net 5000 šventyklų. Muzikantas iškilęs scenoje kaip Drupad-Dhamar stiliaus atlikėjas – vienintelio iš senovinių klasikinių indiškos muzikos žanrų, pratęsė senovinės Darbhanga tradicijos 200 metų istoriją ir puikiai tebegroja šiuo metu išpopuliarėjusiu indišku instrumentu – fisharmonija (harmonium). Muzikantas yra daugumos indiškos muzikos stilių žinovas, tokių kaip Khjal, Thumari, Gazal, Bhajan ir Vidhypati. Bitu veda indiškos muzikos seminarus „Garso joga“ ir „Raga – indiškos muzikos paslaptis“: tradicinė natų struktūra, stiliai, ragos, tale. Atlieka privačius koncertus, kuriuose pagrinde dainuoja mantras, badžanas, kirtanus, šiuolaikines kompozicijas ir klasikinę indišką muziką.

Įdomiausia, kad praktiškai visa Bitu Maliko šeima yra muzikantai: tėvas Anandas Malikas, vyresnysis brolis Amitas Malikas, sesuo Bjuti ir jauniausiasis Bitu, tik mama – Shri Mati Prabha Malik taikiai tarnauja ir palaiko visus namus, rūpindamasi didele muzikantų šeima, vykdydama visas pareigas, kad jie jaustųsi viskuo aprūpinti ir laisvai užsiimtų savo kūryba.

Malikų šeima yra pastačius muzikinę šventyklą gimtajame Vrindavano mieste „Shr Anand Dham Sangeet Samiti“, ir visas uždirbtas pelnas ir aukos skiriamos šios mokyklos statybai, kur galės mokytis ir gyventi studentai iš įvairių šalių ir gauti sertifikatus. Dabar jus suprantate koks suteiktas mums šansa ir garbė išgirsti šį dainininką gyvai ir pajausti gydančią jo balso galią soliniuose koncertuose. Bitu entuziazmas ir meistriškumas nepakeičiamai pavergia publiką ir dvasinio malonumo būsena – tiek meilės ir šilumos jo balse!