Girmantė ir A.Polevikovo Trio: Jazz Kalėdos
Renginio data:
2016 gruodžio 20 20:00
Renginio trukmė:
2 val. 0 min.

Paskutinę savaitę prieš Šv. Kalėdas – gruodžio 20 d., antradienį, – stabtelti šventinio pasiruošimo siautulyje ir pasimėgauti artėjančio stebuklo laukimu „Vakaris Vilnius“ salėje pakvies vokalistė Girmantė. Įsimintino balso savininkė ir profesionalūs atlikėjai publikai dovanos ilgai brandintą, kruopščiai sukompiliuotą programą.

„Kiekvieno džiazo koncerto laukiu su ypatingu jausmu širdyje – tai man kas kartą didelė šventė ir tikras egzaminas prieš klausytoją“, – sako dainininkė, sugrįžtanti į „Vakario“ sceną su muzikos gurmanams puikiai pažįstamu Andrejaus Polevikovo trio.

Klausytojų, jaukiai įsitaisiusių prie staliukų su savo mylimaisiais ar bičiuliais, laukia kalėdinės dvasios persmelktas muzikinio nesvarumo „seansas“ – lengvas, bet tuo pat metu praturtinantis. Jaudinantis koncertas pakylės, apgaubs šiluma ir kvies dalintis tuo, kas nematerialu, tačiau itin vertinga.

„Jazz Kalėdos“ su Girmante scenoje skleis dar nepatirtas emocijas ir tuo pačiu jau puikiai pažįstamus muzikinius vaizdus. Koncerte skambės aranžuoti džiazo standartai, kuriuos papildys specialiai šiai progai dedikuoti akcentai, džiazo motyvai pinsis su liaudies dainomis. Netikėta?.. Tai juk „Jazz Kalėdos“!