Gyvai: grupės BIPLAN koncertas!
Renginio data:
2016 lapkričio 5 19:00
Renginio trukmė:
1 val. 30 min.

Pozityviojo roko vėliavnešiai – grupė „Biplan“ – įsitikinę, kad net tamsiausias ruduo gali nušvisti ryškiomis spalvomis, įsileidus į savo ausis ir širdis muzikos. Jos bus su kaupu pažerta lapkričio 5 d. 19 val. pramogų salėje „Vakaris Vilnius“, kuri, savo ruožtu, užtikrins itin šiltą vakaro formatą.

Renginys kvies pasileisti plaukus su legendiniais tapusiais ir naujausiais „Biplan“ hitais, o taip pat išgirsti rečiau į grupės repertuarą įtraukiamus kūrinius. Neišsenkantis mylimų dainų „draivas“, gyvas muzikantų ir publikos bendravimas sodriai užpildys draugiškai jaukią „Vakario“ erdvę.

Valiūkiškų, žaviai romantiškų ir uždegančių „biplanų“ turtas – jau 20 metų scenoje ir didžiausia šūsnis dainų, kurias žino visa Lietuva. Pernai atšvęsta solidi sukaktis sutraukė tūkstančius žmonių į šventinius koncertus, tačiau atlikėjų nuoširdumas ir „draivas“ – tas pats tiek dideliuose pasirodymuose, tiek ir mažesniuose. Būsimas koncertas „Vakaryje“ priskirtinas pastarųjų kategorijai – susitikimu su „Biplan“ bus galima mėgautis patogiai įsitaisius prie staliukų, tačiau pirmajame plane greičiausiai bus šokiai!

Per savo karjeros dvidešimtmetį „Biplanai“ nuskynė visą glėbį apdovanojimų, kurių solidžią rikiuotę šiemet papildė ir grupės vokalisto Makso Melmano ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis, įteiktas šalies Prezidentės. Visgi gebėjimas kaskart uždegti publikos akis ir širdis – jis neįkainojamas, ir šiam „Biplanų“ talentui verta atsiduoti jau lapkričio 5-ąją „Vakaryje“!

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.