“Humoro klubas“: Daniel Sloss So?
Renginio data:
2016 lapkričio 11 19:00
Amžiaus cenzas:
16+
Renginio trukmė:
3 val. 0 min.

„Mick Perrin Worldwide“ kartu su MZA pristato
DANIEL SLOSS su programa „SO?“
Kartu su specialiu svečiu Kai Humphries

Nepraleiskite fantastiškos naujos škotų komiko programos!

Pernai surengęs net aštuoniasdešimt pasirodymų Jungtinėje Karalystėje ir žemyninėje Europoje, šiemet Danielis jau pasirodė JAV, debiutavo Niujorke su labai sėkmingų pasirodymų serija legendiniame „Soho Playhouse“ teatre („New York Times“ kultūros priedas apie šiuos pasirodymus rašė pirmajame savo puslapyje), o vėliau du mėnesius keliavo ir pasirodė Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Danielis aštuonerius metus iš eilės IŠPARDAVĖ pasirodymus „Edinburgh Fringe“ festivalyje (virš 10 tūkst. bilietų kasmet) ir nuolat pasirodo JK, žemyninėje Europoje, Australijoje ir JAV. Jis jau šešis kartus pasirodė Conan O’Brieno laidoje „Conan“, „Sunday Night at the Palladium“ ir „Russell Howard’s Good News“. Jis buvo vienas iš kūrėjų, rašė ir vaidino Škotijos komedijos apdovanojimuose apdovanotame seriale M.U.F.F., kalbėjo „Tedx“ konferencijoje (būdamas vos devyniolikos), išleido savo pasirodymo DVD ir šiuo metu dirba prie televizijos projekto pilotinės versijos „Warner Brothers“ kino studijai.

„Žaviai drąsus arogancijos, nejaukumo ir saviplakos juokelių rinkinys, pasakojamas tiesiog nuostabiai. Jam nėra jokių ribų. Danielis Slossas kruopščiai įpina svarbius klausimus į labai juokingus pasakojimus, paskanintus politiškai nekorektiškais ir nederamais juokeliais apie antrą galą. Jo humoras protingai ir ironiškai parodo žmogaus prigimties dviveidiškumą.“ ★★★★ („Herald Sun“, Australija)

„Juokingas, protingas, žavingas“ ★★★★ („Edinburgh Evening News“, JK)
„Nuostabus tamsus humoras“ („Sunday Times“, JK)
„Išsiskiria visame festivalyje. Būtinai pamatykit jį gyvai“ ★★★★1⁄2 („The Age“, Australija)
„Nepadorus, mielas ir gudrus“ („New York Times“, JAV)
„Tiesiog juokingas“ („Time Out“, JK)

www.danielsloss.com

Twitter: @Daniel_Sloss #SO
YouTube: GETSLOSSED
Facebook: Daniel-Sloss
Instagram: DanielSloss

Klipas: Danielis Slossas Conano O’Brieno ladoje (penktas pasirodymas, 2016 metų vasaris): https://www.youtube.com/watch?v=8KBcNtbUfDs
N16
Nuotraukos autorius: Gavinas Evansas