Jurgos Šeduikytės koncertas „Nuoširdžiai nuo Jurgos“
Renginio data:
2016 spalio 27 19:00
Renginio trukmė:
1 val. 30 min.

Jaukioje pramogų salės „Vakaris Vilnius“ aplinkoje Jurga Šeduikytė pakvies klausytojus keliauti puikiai pažįstamų ir dar niekur negirdėtų savo kūrinių keliais. Šiltos ir prasmingos muzikos prisodrintas koncertas – jau spalio 27 d. 19 val.

Viena populiariausių šalies atlikėjų dovanos vakarą, kuriame susipins puikiai žinomos melodijos ir nauji sąskambiai, rudeniška melancholija ir šviesūs muzikiniai akordai.

Jau greitai naująjį albumą gerbėjams pristatysianti dainininkė koncertą „Nuoširdžiai nuo Jurgos“ skiria tiems, kurie pasiilgo jaukaus, šilto, gyvo skambesio, galimybės naujai išgirsti pamiltas dainas.

Jurgos kūryba klausytojams atsivers su daugiau šviesos ir optimizmo. Programoje skambės hitais tapusios atlikėjos dainos, naujausi kūriniai iš muzikinio albumo „Giliai vandeny”, kuris kažkiek primena dainininkės prieš dešimtmetį pristatytą pirmąjį rinkinį „Aukso pieva“.

Aktorės duoną kine ir teatre išbandžiusi Jurga Šeduikytė vertinama ne tik šalies populiariosios muzikos klausytojų: „MTV Europe Music Awards 2007“ apdovanojimuose iš amerikiečių pop muzikos dievuko Justino Timberlake’o rankų lietuvė atsiėmė MTV apdovanojimą „Best Baltic Act“ nominacijoje.

Pripažinimas Jurgos neužliūliavo – ji buvo ir išliko savita, ieškanti ir aktyviai kurianti. Per pastaruosius metus pakito ne tik dainininkės muzika, bet ir jos pačios stilius, tad intymi ir jauki „Vakario“ atmosfera išties padės atskleisti visą glėbį naujovių, įsiklausyti į kokybišką vokalą bei nuoširdų skambesį.