Lietuviškos roko grupės „Hiperbolė“ hitai gyvai
Renginio data:
2017 kovo 11 19:00
Renginio trukmė:
2 val. 30 min.

Jauni ir pagyvenę turi puikią progą pajusti ir prisiminti Lietuvos roko pamatų statytojos „Hiperbolės“ muzikos unikalumo, subtilumo ir melodingumo. Jau nekoncertuojantis ansamblis paliko ryškiausią pėdsaką šiuolaikinės lietuviškos pramoginės muzikos istorijoje. Jų dainas atlieka žymiausi šių dienų jaunieji mūsų šalies atlikėjai. Kartais jaunimas net nežino, jog originalioji dainos versija priklauso mūsų roko klasikams.

„Hiperbolė tribute“* – tai projektas, kuriame groja muzikantai, mėgstantys, mylintys bei gerbiantys visos „Hiperbolės“ narių sukurtą muziką. Tai Anatolijus Kapustinas (vokalas, gitara) – Igorio Berino, legendinės grupės gitaristo mokinys ir viso koncerto siela. Kiti nariai puikiai pažįstami Lietuvos melomanams: Gintaras Šulinskas – vienas geriausių Lietuvos gitaristų, buvęs LRT instrumentinės grupės narys (gitara), Rimas Gaižutis (bosinė gitara), grojęs V.Labučio, E.Sipavičiaus, O.Vyšniausko grupėse. Jiems talkina Marius Kunca (mušamieji) bei Simonas Kunca (klavišiniai, fleita ir pritariantysis vokalas). Šiame koncerte dainų autentiškumas maksimaliai išlaikytas. Juo žavėjosi Jūros šventės svečiai Teatro aikštėje, Vasaros estrados žiūrovai.

Nepraleiskite unikalios progos. Koncerto metu galėsite ir pašokti, ir gal net padainuoti kartu su atlikėju scenoje. Tai galioja ir vyrams, ir moterims. Jei norite savo mylimą žmogų ypatingai pasveikinti, gal tą dieną jums nusišypsos tokia laimė..

Jūsų laukia nuostabus šventinis koncertas!