Linas Adomaitis. Gyvo garso koncertas
Renginio data:
2017 balandžio 21 20:00
Renginio trukmė:
2 val. 0 min.

Dainininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris Linas Adomaitis galingai sprogdina Lietuvos muzikines erdves!

Ir visai panašu, kad tai labai taiklus Lino Adomaičio pastarojo muzikinio etapo apibūdinimas. Jis vienas charizmatiškiausių atlikėjų, jam šiandien sekasi, jis rengia anšlaginius koncertus su simfoniniais orkestrais ir didžiuliais chorais, tačiau gali sukelti tikrą audrą ir pritariant tik gitarai.

Lino Adomaičio universalumas ir gebėjimas atlikti savo muzikinę programą įvairiais muzikiniais sąstatais tik patvirtina jo profesionalumą, kuris yra lygiai toks pat stiprus, kaip ir Lino nuoširdumas scenoje.

Šį kartą Linas Adomaitis „Vakario“ koncertų salėje su pilna gyvo garso grupe atliks pačius ryškiausius savo muzikinius hitus: „Tavo spalvos“, „Aš pavydžiu sau“, „Ar tu ją matei?“, „Pasaulis gražus“ ir daugelį kitų.

Atlikėjas prasitarė, kad „Vakario“ koncerto sečiams bus pateiktos ir kelios naujienos.

Šiemet savo 20-ies jubiliejų scenoje švenčiantis dainininkas intriguoja: tai bus tikra pavasario bomba, sprogs ne tik medžių pumpurai, bet ir pozityviomis emocijomis užpildyta „Vakario“ salė!