LYAPIS ’98
Renginio data:
2017 kovo 18 20:00
Renginio trukmė:
2 val. 0 min.

„Lyapis-98“ Vilniuje atliks linksmiausias „Lyapis Trubetskoy“ dainas

Legendinės baltarusių grupės „Lyapis Trubetskoy“ įkūrėjas, dainų autorius ir vedlys Siarhejus Mihalokas su grupe „Lyapis-98“ atvyksta į Lietuvą, kur kovo 18 dieną pramogų salėje „Vakaris Vilnius“ pristatys geriausius savo kūrybos 25-mečio hitus!

Kodėl „Lyapis-98”? Viskas labai paprasta – 1998-aisiais buvo išleistas antrasis studijinis grupės „Lyapis Trubetskoy“ albumas „Ty kinula“. Tuo metu tai buvo pirmasis grupės įrašas CD formatu, kurį sudarė vienuolika ilgainiui išpopuliarėjusių kūrinių. Todėl pelnytai šio albumo viršelis, lyg geriausias atminimas, puikuojasi „Lyapis-98“ koncerto afišose.

Trumpam pamiršęs nuolatinę kovą ir rezistenciją, Siarhejus Mihalokas su „Lyapis-98“ atiduos duoklę nuotaikingam „Lyapis Trubetskoy“ etapui. „Manau, jog esame pasiruošę kartu linksmai ir iš širdies dainuoti ir šokti pagal senus smagius kūrinius“, – sako dainininkas.

„Turiu tatuiruotę, kurioje – cirko palapinė ir į dangų kylantys balionai“, – sako jis. „Tai lyg dainoje „Yarmarki kraski“ apdainuotas niekada neapleidžiantis ilgesys. Galiu būti rimtas ir subrendęs, tačiau cirko artistas, juokdarys, manyje gyvens visada“.

„Mėgstu linksminti žmones, mėgstu savo profesiją, džiaugiuosi ir tikiu, jog sugebu dainuoti savo dainas ir visada, kokiame muzikiniame projekte dalyvaučiau, darysiu tai atiduodamas visą širdį“, – pažada Siarhejus Mihalokas.

Praėjusių metų gruodį „Lyapis-98“ surengė koncertą Minsko salėje „Prime Hall“, kurį turėjo pakartoti sausio viduryje, tačiau ir tada į koncertą netilpo visi norintys. Kovo mėnesį grupė surengs koncertus Baltijos šalyse.

„Lyapis-98“ programoje skambės „A-u“, „V platje belom“, „Jabloni“, „Ty kinula“, „Voiny sveta“, „Zelenoglazoe taksi“ ir kiti Siarhejaus Mihaloko kūriniai. Muzikantai kviečia nepraleisti unikalios galimybės vėl išgirsti legendinius „Lyapis Trubetskoy“ hitus kovo 18 dieną pramogų salėje „Vakaris Vilnius“! Bilietus į šį koncertą platina Bilietai.lt.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=p4Yg1WReERo

https://youtu.be/YNLrzn8oRV8