Meilės magija Paryžiuje: Edith Piaf dainos gyvai
Renginio data:
2016 vasario 14 18:00
Renginio trukmė:
1 val. 40 min.

Nėra pasaulyje romatiškesnio miesto nei Paryžius – patyręs gundytojas, gebantis kasdienybę paskandinti kabareto siautulyje ir vyne, flirtuojantis šansonais, šlovinantis Grožį ir Gyvenimą! Tad neatsitiktinai Šv.Valentino dienos proga Meilės sostinės dvasia plevens pramogų salėje „Vakaris Vilnius“. Išskirtinėje programoje – legendinės Edith Piaf dainos, kurias apkabins gyvas ir šiltas muzikos instrumentų skambesys bei lengvučiai stepo žingsneliai, papildysiantys melodijas išraiškinga kūno kalba.

Paryžiaus scenos divos dainas iš jos auksinio kūrybinio fondo atliks charizmatiškoji Rasa Rapalytė. Valandos trukmės programa, kurioje skambės ryškiausios E.Piaf dainos, sudaryta iš dviejų dalių.

Romantiškoje muzikinėje kelionėje po jausmų pasaulius R.Rapalytę lydės trys džentelmenai, trys profesionalai: fortepijonu skambins Daumantas Slipkus, smuiku grieš Vytautas Mikeliūnas, akordeono garsais sceną praturtins Kazys Stonkus. Žavingais stepo pasirodymais paryžietišką vakaro atmosferą sustiprins ir į praėjusio laikmečio glėbį įsuks talentingoji šokėja Auksuolė Varkulevičienė.

Iš širdžių į širdis – romantikos magija sruvens netrikdoma ir be skubėjimo, kuris bus paliktas už „Vakaris Vilnius“ durų. Šv.Valentino dienos proga renginio organizatoriai kvies iš naujo pažvelgti savo mylimiesiems į akis ir pakelti taures už neišsenkančias meilės versmes – pramogų salės, siūlančios įsitaisyti prie dviviečių ar keturviečių staliukų, specifika užtikrins jaukų vakaro formatą.

Pati R.Rapalytė Prancūzijos muzikos ikonai dedikuotą projektą vadina nemenku iššūkiu: „Jis reikalauja ne tik puikaus atlikimo, bet ir aktorinių sugebėjimų, kad pavyktų atskleisti kiekvieno kūrinio esmę ir, galbūt, suteikti galimybę į jau girdėtas dainas pažvelgti naujai ir netikėtai. Edith Piaf kūrinius atlieku jau 12 metų. Ji – klasika. Išskirtinis renginio bruožas – tai, jog kiekvienas kūrinys neša savo užkoduotą žinią, o aš nemėgstu dainuoti apie nieką”.