Naujųjų metų vakarėlis „Golden Disco“
Renginio data:
2017 gruodžio 31 21:00
Renginio trukmė:
8 val. 0 min.

Klubus judinti verčiantis, provokuojantis puoštis ryškiausiais apdarais ir plačiausiomis šypsenomis – tai naujametinis „Golden Disco“ pramogų salėje „Vakaris Vilnius“! Metų sandūra – geriausia proga spindėti patiems ir kartu su šampano purslais sugerti auksinius disco eros hitus, kurių fanfaromis šokių aikštelę apšaudys „X faktoriaus“ ir „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos divos – grupė „Queens of Roses“. Drauge su jomis plaukus pasileisti kvies žavioji Jurgita Česnavičiūtė, o „Vakaris Vilnius“ komanda – nuo stilistų iki virtuvės šefų – pasirūpins, kad kiekviena šventinės detalės dėlionė būtų nepriekaištinga.

„Golden Disco“ – gyvenimo džiaugsmo užtaisas šauniausiam 2018-ųjų startui pačioje sostinės širdyje!

Veiksmas: Nuo pirmųjų šventės minučių – drąsūs netikėtumai. Užsitikrinti auksinį įvaizdį, kurį išsyk galėsite užfiksuoti „Polaroid“ fotoaparatais, padės disco stilistai. Švytėkite, susirunkite su kitomis poromis dėl geriausių kostiumų, parsineškite namo po talismaną 2018-iesiems – momentinę nuotrauką!

Muzikinė programa: ABBA ir kitų disco eros grandų hitai – trimis galingais „Queens of Roses“ balsais. Naujametinei nakčiai merginų grupė rengia specialią gyvo garso programą, kuri atgaivins gražiausius sentimentus, o jaunesnei publikai suteiks progą patirti santūrumo ledus laužančią disco šėlsmo energiją.

Vakaro vedėja: Jurgita Česnavičiūtė – šokėja, renginių sferos profesionalė, „Šokių Akademijos“ siela. Ar bereikia pridurti, kad publikos laukia ekskliuzyvinės disco judesių pamokos?!

Šokiai: kartu su vakaro DJ ir šventine hitų selekcija – iki pat paryčių.

Vaišės: visų svečių „Vakaris Vilnius“ lauks su putojančio šampano taure, o vėliau pakvies įvertinti savo virtuvės meistrų išradingumo mėgaujantis šventine vakariene.

Vakaro meniu:

• putojančio vyno taurė

• vieno kąsnio užkandžiai

• šaltųjų patiekalų stalas

• karštieji patiekalai: patiekalai iš kiaulienos, paukštienos, žuvies

• saldus stalas: vaisiai, pyragėliai, saldainiai.

Šventinės vakarienės pradžia – 21:15 val. Oficiali programa tęsis iki 01:00 val. Vėliau – diskoteka iki 5.00 val. ryto.

P.S. Maloniai prašome svečių nevėluoti, nes Jūsų atvykimui kruopščiai rengiamasi: ant Jūsų staliuko lauks pasitikimo užkandžiai, žaižaruos gėrimų sklidinos taurės, o staigmenos paženklins jau pirmąsias šventės akimirkas!

Staliukai yra dviviečiai, keturviečiai arba penkiaviečiai.

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.