Noche De Cuba #6 by Cubanos Unidos
Renginio data:
2017 kovo 3 21:00
Bilietų kaina:
6
Renginio trukmė:
7 val. 0 min.

NEATVĖSTAM!
Taip, teisingai – nespėsit nė mirktelėti, o mes ir vėl susitiksim! Buvo taip smagu, kad jau nebesitveriam pakartoti! „Vakaris“ mūsų laukia, ateikit visi visi – kurie buvot, kurie nebuvot, kurie šoka kiekvieną savaitę ir kurie jau oi kaip seniai nešoko, kurie norit pademonstruoti per metus prisimokytų fintų ir kurie norit tik pažiūrėti.

Visi kartu esame jėga, todėl – kaip ir iki šiol – tikimės pamatyti visų lygių ir visų mokyklų šokėjus, labai, labai, LABAI tikimės, kad šokdinsite ir nepažįstamus ir kad šokių aikštelėje pamatysime tai, ko dar nematėme.

Salėje pirtį užkurs DJ LIOSHA ir DJ PEQUEÑA! Skambės tiek naujausi, tiek ir visų jau seniai pamėgti SALSA CUBANA, TIMBA, CUBATON ir SON hitai, erdvioje aikštelėje išsiteks net ir ambicingiausi šokėjai, o baras gaivins išdžiūvusias gerkles.

Kaip visada, laukiam ir jūsų mėgstamiausių hitų pasiūlymų!

KUR: Pramogų salė „Vakaris“, Pramogų bankas, Stulginskio g. 8
KADA: 2017-03-03, penktadienis, 21 val.
MUZIKA: Salsa cubana, timba, cubaton ir son. Kojoms pailsinti ir viena kita kizomba bei bačata.
KAINA: € 6

NO COOLING DOWN!
Yup, you saw it right – we are seeing each other again so soon! Come, all of you, who have already been and who have not, who are dancing every week and who haven‘t danced for who knows how much time already, those, who want to show off their skills and those, who only like to watch.

Together we‘re strong, so, as before, we hope to see dancers of all levels and all the schools, we REALLY hope you will dance with strangers and that your moves on the dancefloor will surprise us.

Dancefloor will be hot as hell thanks to DJ LIOSHA & DJ PEQUEÑA! You will hear the newest as well as the most beloved classic SALSA CUBANA, TIMBA, CUBATON and SON hits, the dancefloor is big enough to accomodate even the craziest of dancers and the bar will be there to tend the thursty ones.

As always, share your favourite music here!

WHERE: „Vakaris“, „Pramogų Bankas“, Stulginskio g. 8
WHEN: 03.03.2017 9 PM
MUSIC: Salsa cubana, timba, cubaton, son. Kizomba and bachata here and there to take a breather.
PRICE: € 6