Premjera: projektas HIPERBOLĖ Akustiškai
Renginio data:
2016 lapkričio 18 19:00
Renginio trukmė:
3 val. 0 min.

Lapkričio 18 d. pramogų salės „Vakaris Vilnius“ publika turės išskirtinę progą pirmoji įvertinti naują, su didele meile visų kartų vertinamai muzikai ruoštą projektą „Hiperbolė akustiškai“. Amžinai jaunos, stiprios energijos kupinos dainos šiame unikaliame koncerte įgis klausytojams dar negirdėtas formas.

Balsas ir tekstai, kurie palies širdis. Akustinės gitaros, violončelės ir klavišinių skambesys, kuris išgrynins pačią „Hiperbolės“ esenciją… Dvi dešimtys ryškiausių lietuviško roko hitų – pusantros valandos trukmės programoje, kuri alsuos ne tik rudenį itin sušildančia lyrika, bet ir kvies energingai pritarti muzikantams: „Aš dar dainuosiu!“.

Projekto „Hiperbolė akustiškai“ idėja gimė vokalistui ir muzikantui Anatolijui Kapustinui. Jis bei scenos bendražygiai, susibūrę į „Hiperbolė Tribute Band“, sėkmingai rengia koncertus Lietuvoje ir už šalies ribų, savo pasirodymais atiduodami duoklę legendinei „Hiperbolei“ bei rinkdami pilnas sales žiūrovų, kurių gretose – ir solidaus amžiaus grupės gerbėjai, ir jaunosios kartos atstovai, besižavintys estrados klasika. „Kone trejus metus koncertuojame siekdami perteikti autentišką „Hiperbolės“ skambesį, kuriamą profesionalių muzikantų grupės. Visgi jau kurį laiką brendo mintis apie kitokią puikiai žinomų kūrinių interpretaciją – su minimalistiniu ir gan netikėtų instrumentiniu sąstatu“, – kalbėjo „Hiperbolė akustiškai“ vokalistas Anatolijus.

Projekto premjeros „Vakaryje“ metu jo balsui ir akustinei gitarai papildomų, sodrių spalvų suteiks viešnios iš Baltarusijos – žinomos violončelininkės Inos Samonovos – muzikavimas. Pakviesta kurti aranžuočių „Hiperbolės“ kūriniams, ši scenos virtuozė juos nuoširdžiai pamilo, tad pasiūlius jai praturtinti projektą violončele, su entuziazmu priėmė šį iššūkį. Profesionaliai muzikantei, savo šalyje tituluotai scenos meistrei, grojančiai Nacionaliniame orkestre, tai pirmas tokio pobūdžio projektas, kuomet „klasikinis“ instrumentas papildys estrados klasiką.

„Hiperbolė akustiškai“ trio nuomone, toks dviejų šalių muzikantų bendradarbiavimas – gyvas įrodymas, kad talentingai sukurtos „Hiperbolės“ muzikos ir joje užkoduotų jausmų kalba išties yra universali. „Ji suprantama kiekvienam, kurio širdyje gyvena meilė žmonėms ir gyvenimui“, – įsitikinę atlikėjai.

Scenoje:

Anatolijus Kapustinas (vokalas, akustinė gitara) – legendinės „Hiperbolės“ gitaristo Igorio Berino mokinys.

Ina Samonova (violončelė) – scenos meistrė, muzikuojanti Baltarusijos nacionaliniame orkestre.

Simonas Kunca (klavišiniai, fleita)

„Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.“