Ramūno Rudoko spektaklis TĖTIS
Renginio data:
2016 kovo 29 19:00
Renginio trukmė:
2 val. 0 min.

isus turiningo laisvalaikio pasiilgusius uostamiesčio gyventojus ir jo svečius kviečiame į komišką teatrą! Tai bus puiki proga prasiblaškyti ir pakelti ūpą smagioje atmosferoje, kurią profesionaliai sukurs aktorius Ramūnas Rudokas.

„Juodai“ juokingas spektaklis TĖTIS pasitinka šūkiu: „Atsargiai, kūdikis!“ Gyvenimas – tai virtinė įspėjamųjų ženklų, iš kurių vienas yra vaikas… Kai nėštumo testo langelyje jau matyti du brūkšneliai, tampi savo moters apsauginiu, o viduje „dedi į kelnes“, nors ir didžiuojiesi savo nėščia moterimi. Sužinai daug naujų dalykų: „pletkų“ žurnalai ginekologo priimamajame sudėlioti chronologine tvarka, tvyro „duty free“ parduotuvių kvapai… Stebėdamas gimdymą, vėliau dalyvaudamas Žmogaus-voro festivaliuose ir auklėjimo etape, tėtis patiria įvairiausių emocijų, bet jo išvada apie tėvystę nepakinta: „Turi pabandyti pats! Juk tai toks jausmas!..“

Spektaklis TĖTIS pasakoja apie vyro, besiruošiančio tapti tėvu, jausmus ir jo gyvenimo filosofiją. Ši išradinga ir iki ašarų juokinga komedija – tai ne tik tėvo, bet ir šiuolaikiško vyro, vairuojančio automobilį, dirbančio reklamos agentūroje, istorija. Jis keliauja, domisi šeimos reikalais, o kartą supainioja ginekologo telefono numerį su odontologo… Kaip į tai reaguoja būsimoji mamytė ir kokius tarpusavio jausmus išgyvena vaiko belaukiantys tėveliai, sužinosite šiame nuotaikingame monospektaklyje.

Ši išradinga ir juokinga komedija atskleidžia plačią jausmų ir emocijų skalę: nuo spektaklį jau spėjusio išgarsinti juodojo humoro iki gilaus ir labai pozityvaus požiūrio į tėvystę. Spektaklyje pamatysite, kaip būsimojo tėčio nuostaba, išgąstis ir netgi panika dėl besikeičiančio gyvenimo nepastebimai tampa dideliu džiaugsmu. Tad spektaklis padės tėčiams suprasti save, mamoms – savo vyrus, suaugusiems vaikams – savo tėčius.

Pabrėžiame, kad ši linksma komedija – apie tėvus ir vaikus, bet tai nėra spektaklis šeimai. Juodojo humoro komedija skirta porai. Jame linksmai kalbama apie rimtus dalykus – vyro ir moters santykius, ir apie tokius dalykus, kurie skirti tik suaugusiųjų ausims.