Rokenrolo neprilygstamieji „Big Al (Algirdas Šuminskas) and The Jokers“
Renginio data:
2017 lapkričio 23 20:00
Renginio trukmė:
2 val. 0 min.

Ikoniškas rokenrolo skambesys ir magnetizuojanti charizma – derinys, kuris verčia kojas nevalingai kilnotis! Lapkričio 23 d. tai užtikrins neprilygstamas „Big Al and The Jokers“ desantas, kurio branduolinę energiją generuoja iš mados neišeinančio žanro išpažinėjai iš Rygos bei solistas Algirdas Šuminskas.

„Big Al and The Jokers“ veidai puikiai pažįstami daugeliui melomanų, nes tai – populiariausios Latvijoje ir stipriai už savo šalies ribų pasižymėjusios rokenrolo grupės „Keksi“ muzikantai. Ilgai gyvavęs ir plačią gerbėjų auditoriją spėjęs suburti kolektyvas neišvengė pokyčių. Taip 2013-aisiais suplevėsavo nauja „Big Al & The Jokers“ vėliava muzikinėje padangėje, tačiau ją neša tikri scenos senbuviai, kurių venomis teka šimtaprocentinis rokenrolas!

Lapkričio 23 d. „Vakaris Vilnius“ publika turės progą įsitikinti, kad grupė, kurios sudėtis nuo „Keksi“ epochos pasikeitė išties nežymiai, ne tik neišbarstė savo fantastiško repertuaro, išsaugojo išskirtinį stilių, bet ir praturtino pasirodymus naujų spalvų pliūpsniais – prie to stipriai prisideda ir solisto A.Šuminsko talentas.

„Big Al & The Jokers“ scena dalijosi su aibe pasaulinių garsenybių, kurių gretose – „Smokie“, „Nazareth“, „Scorpions“ ir kiti. Lietuviškai latviškas kolektyvas rengia anšlaginius koncertus sėkmingai augindamas rokenrolo pasekėjų gretas. „Vakaris Vilnius“ irgi nekantrauja prie to prisidėti lapkričio 23 d. surinkdamas po vienu stogu nepaprastai užvedančią kritinę masę vilniečių ir sostinės svečių!