Tarptautinis vyrų strip show „Grand Seduction“
Renginio data:
2016 vasario 4 20:00
Amžiaus cenzas:
16+
Renginio trukmė:
2 val. 0 min.

Karščiausių vyrų pajėgos bus suvienytos tam, kad moterys patirtų didžiausią malonumą! Vasario 4 d. galingu santūrumo ledlaužiu taps bene pikantiškiausias naujojo sezono renginys Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ – tarptautinis vyrų strip show „Grand Seduction“ su pasaulinį pripažinimą pelniusiu šokio ir aistros dievaičiu KENZO iš Prancūzijos bei kitais gundymo asais. Net 2 valandų trukmės programos „vinis“ – 16-ąjį trupės gimtadienį švenčiančių „Gelbėtojų Show“ pasirodymas.

Pamiršti darbų laviną ir „nusiplėšti stogą“, rasti papildomą argumentą susitikti su geriausiomis draugėmis, trankiai atšvęsti gimtadienį, mergvakarį ar tiesiog iš naujo savyje pažadinti gyvenimui atvirą ir juo besimėgaujančią Deivę – argumentus, kodėl ponioms ir panelėms verta nepraleisti šio neeilinio įvykio, galima vardinti ilgai. Be abejonės, vienas esminių, – proga vieną vakarą vienoje scenoje išvysti net tris vyrų striptizo žvaigždes su specialiai parengta, vilionių menu persmelkta programa.

KENZO – tai aistros sinonimas. KENZO – tai 2012-ųjų Pasaulinio striptizo festivalio pirmosios vietos nugalėtojas iš Prancūzijos. Unikali proga pamatyti, „užsivesti“ ir dar ilgai nepamiršti…

Ypatingajam vakaro svečiui kompaniją palaikys striptizo dievai iš Baltarusijos „Royal Diamonds“. Nors kolektyvas dar jaunas, tačiau 2014 m. užėmė aukštas 2-ąją ir 3-ąją vietas Kaliningrado „Open Strip Show“ konkurse. Jungtinei „Grand Seduction“ nakčiai svečiai paruošė išskirtinius pasirodymus, kuriuose persipins žaismingas flirtas bei „sunkioji“ gundymo artilerija.

„Gelbėtojų Show“ – šie vyrukai jau 15 metų laužo įsigalėjusius stereotipus, esą lietuviai vyrai vilionių mene negalėtų varžytis su karštakraujais pietiečiais. Puikiai išmanydami, kas moteris varo iš proto, šokėjai kaskart sukelia ovacijų cunamį. Ir nesvarbu, ar jų treniruotus kūnus dengia drabužiai, ar ne, – jie tiesiog šventė tikrų moterų akims.

Per visą šios trupės gyvavimo laikotarpį ji net šešis kartus buvo kviesta pasirodyti Rygos erotinėje parodoje „EROTS“, šlavė prizus ,,Balticmen“ ir ,,Eroticshowmen“ konkursuose. Prancūzijos, Anglijos, Airijos, Izraelio, Suomijos, Rusijos ir kitų šalių scenos – „Gelbėtojų šou“ kalibras jau seniai peržengė Lietuvos geografines ribas. Proga darsyk įsitikinti, kokie jie gali būti saldūs, aštrūs, švelnūs ir stiprūs – vasario 4-ąją „Vakaryje“!