2019-02-14

20.00-22.00

ROYCE “PENKERI” su Klaipėdos Džiazo Orkestru.

ROYCE savo gerbėjus kviečia į penkerių metų gimtadienio koncertą pramogų salėje “Vakaris” Vilniuje. Naujai aranžuoti hitai ir specialiai šiam pasirodymui kuriamos dainos vasario 14 d. bus atliekamos kartu su KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRU.

Prieš penkerius metus muzikos mylėtojai atrado “ROYCE”, kai jie Lietuvos muzikinį pasaulį sudrebino interpretuodami grupės „Depeche Mode“ muziką. Šį grupės etapą būtina pažymėti šiame retrospektyviame koncerte, tad jam bus skirta specialioji koncerto dalis.

Pirmasis albumas „Black Lights“ buvo išleistas 2016 metais, bei palydėtas sėkmingais pasirodymais Lietuvoje ir už jos ribų. Šis grupės darbas davė rimtą postūmį judėti ir atrasti būtent savo autorinės kūrybos klausytoją. Tai buvo svarbus ir esminis karjeros vingis. Tikriausiai galima būtų teigti, kad “Coming Home” tapo neoficialiu Klaipėdos himnu ir neabejotinai kol kas sėkmingiausia “ROYCE” daina.

Naujausia istorija – albumas “mano America” yra išleistas ir vinilinėje plokštelėje. 2018 m. balandį jis buvo pristatytas trijuose Lietuvos didmiesčiuose, o jo premjera įvyko Klaipėdos Dramos teatro sausakimšoje salėje. “mano America” programą išgirdo daugiau nei 20 tūkst. Jūros šventės svečių.

Grupės spartus populiarėjimas verčia judėti į priekį. “ROYCE” ir “Klaipėdos Džiazo Orkestro” varis yra naujas užmojis. Tokių iššūkių dar nebuvo ir tai nauja patirtis ne tik jiems patiems, bet ir visiems grupės sekėjams. Šis pasirodymas Klaipėdos dramos teatre buvo palydėtas gausybe sveikinimų bei linkėjimų nesustoti. Bilietai baigėsi likus kelioms savaitėms iki koncerto. Pilnutėlė salė įrodė sėkmę, tad grupė keliauja į sostinę, nekantraudama pristatyti naują programą ir Vilniaus publikai.

Populiariausi naujai aranžuoti grupės hitai ir specialiai šiam pasirodymui kuriamos dainos vieninteliame pasirodyme Vilniuje tik vasario 14 d.

 

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?