2019-02-28

18.30-22.30

ALESTORM | Skalmöld | Bootyard Bandits – SKALSTORM European Tour 2019

Paskutinę šios žiemos dieną į Lietuvą užsuks piratiškai vikingiškas folkmetalistų laivas, kuris atgabens net 3 grupes. Laivo kapitonai – iš Škotijos kilę „piratai” ALESTORM – suvienys jėgas su islandų vikingų palikuonimis SKÁLMÖLD. Tai bus antroji jų koncertinio „Skálstorm“ turo dalis.

https://youtu.be/f55CqLc6IR0

Po neįtikėtinos 2018-ųjų „grobikiškų“ koncertinių žygių sėkmės, kuomet buvo išparduoti visi bilietai ir gastrolės nusitęsė nuo Bukarešto iki Milano ar Limožo, nuo Bolonijos iki Lisabonos, laukia pratęsimas 2019-ųjų vasario-kovo mėnesiais.

Jau 2019-ųjų vasarį Čekijoje startuos nauja kelionė. Koncertinės gastrolės tęsis Vokietijoje, Lenkijoje, Suomijoje, , Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Nyderlanduose ir visose 3 Baltijos šalyse. Gastroles užbaigs išskirtinis pasirodymas Tilburgo „013“ salėje, kuris bus iki šiol didžiausias ALESTORM kaip headlainerių koncertas!

https://youtu.be/NSV7mxNTzlg

Šiame gastrolių etape ALESTORM ir SKÁLMÖLD kompaniją palaikys linksmieji country rokeriai BOOTYARD BANDITS – ką tik susibūręs kaubojų projektas, kilęs iš D. Britanijos laukinių Vakarų.

Koncertiniame „Skálstorm“ ture ALESTORM pristatinės savo paskutinį albumą “No Grave But The Sea”, o SKÁLMÖLD – naujausią 2018-ųjų opusą „Sorgir”. Jų abiejų išleidimu ir viešinimu rūpinasi įrašų kompanija „Napalm Records“. Vienintelis trijų grupių – ALESTORM, SKÁLMÖLD ir BOOTYARD BANDITS – pasirodymas įvyks vasario 28 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?