2019-04-09

19.00-23.00

SEPTICFLESH, KRISIUN, DIABOLICAL, DEAD SHAPE FIGURE – mirtino metalo karavanas Vilniuje!

2019 metų balandį ne tik tradiciškai švarinsimės aplinką, bet ir tapsime aukščiausios prabos sunkiosios muzikos koncerto liudininkais. Klube „Vakaris“ Vilniuje pasirodys net 4 kolektyvai: kultiniai graikai „Septicflesh“, brazilai „Krisiun“, švedai „Diabolical“ bei suomiai „Dead Shape Figure“.

Graikų melodic/symphonic death metalo atlikėjai „Septicflesh“ gyvuoja 28 metus ir jau seniai priklauso šios šalies sunkiosios muzikos scenos elitui. Mūsų publikai jau pažįstamas kolektyvas turi ir gana gausią diskografiją. Naujausias jų albumas – 2017 m. pasirodęs „Codex Omega“, kuris buvo išgirtas muzikos kritikų ir greitai pamėgtas grupės gerbėjų.

https://youtu.be/9TXPzW5m-4c

Brazilų death metalo atlikėjų trio „Krisiun“ irgi veiklūs tuos pačius 28 metus. Šiemet jie išleido vienuoliktą albumą „Courge of the Enthroned“, kuris sukėlė platų atgarsį griežtos sunkiosios muzikos mėgėjų tarpe ir bus pristatytas fanams Lietuvoje šiame koncerte.

https://youtu.be/o2muNEUTGwE

Švedų death metalo puoselėtojai „Diabolical“ šiemet atžymėjo kūrybinės veiklos 20-metį. Nors jų diskografija kuklesnė (keturi pilni studijiniai albumai ir 2 EP, kurių antrasis – 2016-ųjų „Umbra“, yra kol kas naujausias švedų leidinys), grupė pakankamai gerai žinoma sunkiosios muzikos melomanams ir dažnai koncertuoja su žymiausiais šio stiliaus atstovais po visą pasaulį.

https://youtu.be/1cGOG_kPXZg

Šį „mirtiną“ paketą papildys ir koncertą atidarys suomių grupė „Dead Shape Figure“, kuri gyvuoja nuo 2003 metų, bet jau kuri keturis pilnus studijinius albumus. Naujausias iš jų – šių metų vasarą pasirodęs „Cacoëthes“. Keturių grupių karavano, vadovaujamo graikų legendos „Septicflesh“, koncertas klube „Vakaris“ Vilniuje neabejotinai taps vienu patraukliausių kitų metų pavasario sunkiosios muzikos renginių.

https://youtu.be/9TxRUJMjrx4

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?