2019-03-14

19.00-23.00

SIRENIA – Arcane Astral Aeons Tour 2019
+ special guests

Šio pavasario renginių gausą papildys koncertas, kuris ypatingai pradžiugins gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjus. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos „Sirenia“.

https://youtu.be/VCGcS1JpVZI

Grupės skambesys gana išskirtinis, nors jo negaubia jokia paslaptis. Muzikantai naudoja melodingo metalo muzikai įprastus instrumentus, taip pat sintezatorių ir smuiką. Bet jų gitaros yra specifiškai suderintos, o dainose girdime aukštą moterišką vokalą ir vyriško „growlo“ bei švaraus dainavimo derinį. Vis dėlto jų muzika išsiskiria iš daugelio panašaus stiliaus grupių, galbūt dėl gausaus choralo partijų naudojimo. O dainų tekstuose pasakojama apie žemišką egzistenciją ir žmogiškas emocijas.

https://youtu.be/dGCxgJFjnZw

Grupė „Sirenia“ susibūrė 2001 metais Stavangerio mieste. Šiuo metu jos sudėtyje yra du pastovūs nariai – gitaristas ir vokalistas Mortenas Velandas bei vokalistė Emmanuelle Zoldan, kuriems scenoje talkina du gitaristai Janas Erikas Soltvedtas ir Nilsas Courbaronas.

https://youtu.be/6LUUgxS4qPA

Šių norvegų diskografiją sudaro 9 studijiniai albumai, kurių naujausias „Arcane Astral Aeons“ pasirodė 2018 metų spalio 26 dieną. Jį grupė „Sirenia“ ir pristato naujame dviejų etapų koncertiniame ture, kuris prasidėjo 2018-ųjų rudenį. Antroji turo dalis startuos šiemet vasario 26 d. Osle ir nusitęs iki trijų Baltijos šalių, kur pirmiausiai grupė pasirodys Lietuvoje, kovo 14 dieną vieninteliame koncerte Vilniaus klube „Vakaris“.

https://youtu.be/sGePool-Heg

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?