2019-03-23

19.00-23.00

U.D.O. – Steelfactory World Tour 2019
plus special guest
plus support

Kur bedainuotų Mr. Vokiečių Metalo balsas Udo Dirkschneideris, jo koncertai yra laukiami ir po to dar ilgai aptarinėjami. Ir ypač šis vokalistas yra pageidaujamas Lietuvoje – sena mūsų publikos meilė jam nerūdija. Su projektu „Dirkschneider“ apsukęs du ratus aplink pasaulį ir, anot pačio vokalisto, visiems laikams atsisveikinęs su „Accept“ kūryba, su grupe U.D.O. jis sugrįžta į Lietuvą kaip ir yra žadėjęs – su nauju albumu!

https://youtu.be/2wbmMdImzXg

Kitą pavasarį U.D.O. komanda vėl apsilankys Lietuvoje, kur dėl šilto žiūrovų palaikymo jaučiasi kaip namie. Vienintelis koncertas vyks kovo 23 dieną, šeštadienį, Vilniaus klube „Vakaris“.

Po paskutinio vizito Lietuvoje grupė U.D.O. ne tik išleido naują albumą „Steelfactory“, kuris pasirodė paskutinę šios vasaros dieną, bet grupėje įvyko ir tam tikrų sudėties pokyčių. Būgnininko vietoje įsitvirtino Udo sūnus Svenas Dirkschneideris ir vieno iš gitaristų pozicijas tvirtai laiko Andrey Smirnov. O štai kiti du nariai yra nauji: tai – gitaristas Dee Dammersas ir boso gitaristas Tilenas Hudrapas.

https://youtu.be/GHteJkL7H74

Ne itin svarbu, su kokiais muzikantais bendradarbiauja Udo Dirkschneideris – jo komandoje yra tvirta nuostata: čia nėra vietos beprasmiam ir lėkštam heavy metalui ir jį visada atlieka tikri profesionalai. O naujo, jau šešiolikto albumo „Steelfactory“, kurį U.D.O. pristatys ir Vilniuje, repertuaras aiškiai parodo nesikeičiančią grupės atliekamo europietiško heavy metalo dvasią ir puikiai atspindi šiuolaikines jo tendencijas. Kaip sako viso pasaulio grupės fanai: Visi už vieną – vienas už visus: One Heart – One Soul!

https://youtu.be/4Xksm1X7UHM

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?