Įmonės vakarėlis Vilniuje

Įmonės vakarėlis Vilniuje! Svajojate sukurti šventę, kuri suartintų kolektyvą, pagerintų įmonės mikroklimatą bei motyvuotų darbuotojus? Ne paslaptis, jog surengti smagų ir įsimintiną vakarėlį yra sudėtingas bei iššūkių kupinas uždavinys. Dėl šios priežasties pramogų salės „Vakaris“ komanda nusprendė pasidalinti 5 patarimais, padėsiančiais surengti nepamirštamą šventę jūsų įmonės kolektyvui.

  1. Pirmasis žingsnis – susidaryti renginio planą

Nusprendus surengti įmonės vakarėlį, ko gero natūraliai kyla klausimas – nuo ko pradėti? Visų pirma reikėtų aptarti renginio koncepciją ir sudaryti veiksmų planą. Formuodami renginio konceptą, dėmesį atkreipkite į įmonės vertybės, darbuotojų poreikius, šventės biudžetą. Atradus bendrą, kolektyvą jungiančią šventės tematiką ir ją tinkamai išpildžius, įmonės darbuotojai aktyviai įsitrauks į renginio veiklas bei džiaugsis buvimu šventėje.

  1. Reikalavimai šventės vietai

Suformavus pagrindines vakarėlio gaires, kitas svarbus darbas – renginio vietos paieška. Sudarinėdami galimų vietų sąrašą, stenkitės rasti erdvę, kuri atitinka šventės tematiką, yra jauki, funkcionali, talpina reikiamą žmonių kiekį bei į ją patogu atvykti šventės dalyviams. Geriausia, jei šventinė salė yra nedaug nutolusi nuo jūsų įmonės patalpų arba yra miesto centre. Na, o, jei šventę planuojate rengti kiek toliau nuo miesto, pagalvokite apie dalyvių atvežimą į šventės vietą ir parvežimą iš jos.

  1. Individualizuotos ir įtraukiančios pramogos

Šventės svečiai – aktyvūs renginio dalyviai ar pasyvūs stebėtojai? Jei norite sukurti įdomų, smagų ir įmonės darbuotojų atmintyje ilgai išliekantį renginį, venkite šabloninių renginio scenarijų, įmonės vakarėlis Vilniuje turėtų būti individualizuotas, kuriantis patirtis, kurios komandai suteikia bendrumo jausmą ir priverčia juos aktyviai įsitraukti į šventės programą.

Kalbant apie darbuotojų įtraukimą į renginį, svarbią rolę čia atlieka ir renginio vedėjas. Profesionalus vedėjas turėtų būti ne tik energingas, charizmatiškas, linksmas, tačiau ir geras psichologas. Patyręs specialistas turi gebėti nuskaityti žmones bei žinoti, kurį renginio dalyvį galima drąsiai kalbinti ir įtraukti į savo programą, o kuris vengia viešumo.

  1. Kokybė aukščiau kiekybės

Ar visuomet daugiau yra geriau? Jei nuo to kenčia renginio kokybė – tuomet ne. Ko gero retas teigiamai atsilieps apie renginį, kurio metu zvimbė kolonėlės, o salės gale sėdintys svečiai negirdėjo kalbančiųjų scenoje. Tad, pirmiausia, turimą biudžetą paskirstykite pagrindiniams šventės elementams, o tik tuomet galvokite apie papildomas veiklas.

  1. Leiskite darbuotojams išsakyti savo nuomonę

Kaip sužinoti, ko nori darbuotojai? Paklauskite jų nuomonės! Gyvenant skaitmeniniame amžiuje tai padaryti tikrai nesudėtinga. Trumpą klausimyną kolegoms galima nusiųsti el. paštu arba apklausą surengti privačioje įmonės socialinių tinklų grupėje. Taip ne tik galėsite sukurti darbuotojų interesus atliepiantį renginį, tačiau taip pat parodysite darbuotojams, jog jums svarbi jų nuomonė.

Įmonės vakarėlis Vilniuje – pramogų salėje „Vakaris“

Įmonės vakarėlis Vilniuje

Jei ieškote vietos įmonės vakarėliui, kviečiame apsilankyti sostinės širdyje įsikūrusioje pramogų salėje „Vakaris“! Jūsų šventės metu „Vakaris“ komanda yra pasirengusi pasirūpinti viskuo, ko reikia tobulai šventei sukurti – unikaliomis, lengvai modifikuojamomis patalpomis, talpinančiomis iki 800 asmenų, viena geriausių garso ir apšvietimo sistemų Lietuvoje, profesionaliu aptarnaujančiu personalu, gardžiu maistu bei visos programos įgyvendinimu.

Susisiekite jau dabar! Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?