pramogų salė

Šiais metais sukanka 9 metai, kai pramogų salė „Vakaris“ atvėrė duris lankytojams ir pakvietė į pirmąją šventę. Skaičiuojama, jog sostinės širdyje įsikūrusioje erdvėje per jos gyvavimo laikotarpį jau buvo surengta per 800 skirtingų renginių. O šiandien, prasidedant naujam renginių sezonui, mintimis apie „Vakaris“ organizuojamus renginius ir kuo ši salė išsiskiria iš kitų Vilniuje esančių erdvių dalinasi pramogų salės vadovas Laisvydas Švedas.

Salė – pritaikyta visų poreikiams

Kaip teigia „Vakaris“ vadovas, pramogų salėje rengiami patys įvairiausi renginiai – nuo minias suburiančių koncertų iki įmonių vakarėlių ar konferencijų. Anot L. Švedo, į švenčių rengimą „Vakaris“ komanda žvelgia lanksčiai ir visuomet užsakovams stengiasi pasiūlyti jų poreikius atitinkančius sprendimus.

„Rengiame šventes, kurių metu talpiname nuo 80 iki 800 žmonių. Tad turime patirties organizuodami įvairius renginius – nuo klasikinių švenčių ir masinių koncertų iki vakarėlių su unikaliomis pramogomis, tokiomis kaip jodinėjimas ant mechaninio buliaus ar kazino stalai“, – pasakoja L. Švedas.

Pasak „Vakaris“ vadovo, visuomet įdomu dirbti su užsakovais, kurie ieško netradicinių sprendimų, renkasi unikalias renginio tematikas. L. Švedas taip pat džiaugiasi, jog daugelį išskirtinių užsakovų norų gali įgyvendinti dėka lengvai modifikuojamos salės bei šiuolaikiškos įrangos.

„Vakaris“ salė yra lengvai modifikuojama į erdvę teatro spektakliams, akustiniams koncertams, kabareto stiliaus vakarams arba masiniams renginiams. Taip pat salėje įrengta stacionari scena su viena geriausių bei moderniausių garso ir apšvietimo įrangų Lietuvoje“, – teigia pramogų salės vadovas.

Mažiau rūpesčių užsakovams

pramogų salė

Kaip vieną iš pagrindinių pramogų salės išskirtinumų L. Švedas įvardija pilną renginio aptarnavimą. Jis pastebi, jog įprastai, nuomojantis salę Vilniuje, suteikiama tik erdvė renginiui, o visais renginio realizacijos darbais tenka pasirūpinti užsakovams.

„Pramogų salės „Vakaris“ komandos tikslas, jog bet kokios šventės organizavimas keltų kuo mažiau rūpesčių. Todėl ne tik nuomojame renginio vietą, bet kartu pasirūpiname pilnu renginio įgyvendinimu – nuo svečių pasitikimo iki jų išlydėjimo. Kartu su „Vakaris“ sale užsakovai gauna administratorę, apsaugos darbuotojus, rūbinės darbuotojus, virtuvės darbuotojus, padavėjus, barmenus, apšvietėjus, garso specialistus“, – teigia pramogų salės vadovas.

Švedas priduria, jog pramogų salėje „Vakaris“ dirba nuolatiniai darbuotojai, kurie žino net menkiausius vietos niuansus. Tad susidūrę su netikėtomis aplinkybėmis gali greitai atrasti efektyvius sprendimo būdus.

„Galime pasidžiaugti, jog renginių metu ypatingai dažnai sulaukiame pagyrų dėl puikaus personalo darbo. Išties, visuomet stengiamės užtikrinti geriausias šventės dalyvių patirtis. Dėl šios priežasties greta salės esame įrengę ir modernią virtuvę, kurios dėka svečiams galime tiekti šviežią, renginio dieną pagamintą maistą“, – teigia L. Švedas.

Pramogų salė „Vakaris“ – vieta jūsų šventėms

Pramogų salėJei ieškote vietos konferencijai, įmonės vakarėliui ar bet kokiai kitai šventei, kviečiame apsilankyti sostinės širdyje įsikūrusioje pramogų salėje „Vakaris“! Jūsų šventės metu „Vakaris“ komanda yra pasiruošusi pasirūpinti viskuo, ko reikia tobulai šventei sukurti – unikaliomis, lengvai modifikuojamomis patalpomis, talpinančiomis iki 800 asmenų, viena geriausių garso ir apšvietimo sistemų Lietuvoje, profesionaliu aptarnaujančiu personalu, gardžiu maistu bei visos programos įgyvendinimu.

Susisiekite jau dabar! Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?