Renginiai

Sulig vasara įprastai baigiasi koncertai, festivaliai ir kiti renginiai po atviru dangumi. Laimei, turime publikos mėgstamų klubų ir koncertinių salių, taigi žiūrovams nebaisus ir darganotas rudens oras.

Naujas sezonas Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ žada būti gausus įvairiausio žanro atlikėjų koncertų, matysime ir visai netikėtų sambūrių, netrūks ir pikantiškų šou, o įspūdingas rokenroliškas Naujametinis renginys įsimins visus artėjančius triušio (katino) metus.

Sunkioji tarptautinė muzikos artilerija

Spalio 28 d. į „Vakarį“ atbildės sunkiosios muzikos desantas, kurio pagrindinės grupės Lietuvoje koncertuos pirmą kartą. Jo avangarde stovi italų grupė „Fleshgod Apocalypse“, jos diskografijoje yra 5 studijiniai albumai, kurių išskirtinumas – vienintelis žodis kiekvieno jų pavadinime. Naujausias „Veleno“ išleistas 2019-ųjų pavasarį ir jau tada buvo suplanuoti renginiai jo pristatymo gastrolėms. Dėl pandemijos teko koreguoti Europinio turo „Veleno Across Europe Tour“ datas, bet 2022-aisiais rudenį šios solidžios gastrolės pagaliau sudrebins Europą. Vienintelis italų koncertas su Suomijos sunkiosios muzikos scenos pažiba „Omnium Gatherum“, kurie puikiai suderina melodingą metalą su progresyviu roku, bei dar dviem renginio svečiais įvyks būtent pramogų salėje „Vakaris“. Pasiruoškite karštam ir energingam vakarui!

Pikaso – ne vien prie molberto

Istorija tęsiasi… ne tik „Vakario“ naujajame renginių sezone, bet ir grupės „Pikaso“ kūrybinėje veikloje. Į trečią dešimtį įžengęs kolektyvas šių metų pavasarį turėjo itin sėkmingą turą „Istorija tęsiasi“. Po jo vaikinų trio su nauja daina „Leisk tave bučiuoti“ žengė į naują kūrybinės ir koncertinės veiklos etapą, tad renginiai nuo spalio 13 d. vėl laukia visoje  Lietuvoje. Nauja ir energinga programa lapkričio 5 d. skambės ir sostinės pramogų salėje „Vakaris“.

Elektroninis rokas kitaip

Po Helovyno ir Vėlinių žiūrovus į „Vakarį“ pakvies netikėti renginiai. Lapkričio 12 d. čia pasirodys klaipėdiečių elektroninio roko grupė „Royce“ su valstybiniu ansambliu “Lietuva”. Retus, bet itin kokybiškus koncertus rengianti grupė „Royce“ visada ieško naujų kūrybinių polėkių, todėl šįkart jų muzikos skambesys bus praturtintas chorinėmis aranžuotėmis. Pasak „Royce“ muzikantų, po itin sėkmingo bendradarbiavimo Trakų pilyje su ansambliu „Lietuva”, įgyvendinant „Sakmę apie dovanotą širdį”, savaime kilo idėja sujungti jėgas ir kitokioje erdvėje. Grupė be žinomiausių savo kūrinių žada pristatyti ir visiškai naujas, negirdėtas dainas. Scenoje išvysime ir ilgametį bendrakūrėją – elektroninės muzikos prodiuserį Vitą Vaičiulį, ir televiziniame projekte „X faktorius“ išgarsėjusią prancūzų atlikėją Clara Giambino, kuri su grupe „Royce“ gyvai atliks šiemet išleistą bendrą singlą „Surfing“.

Pikantiški prieskoniai

Į Vilnių sugrįžta ir kur kas pikantiškesni renginiai. Kitą dieną po jungtinio grupės „Royce“ ir ansamblio “Lietuva” koncerto pramogų salėje „Vakaris“ vyks jau 5-asis tarptautinis vyrų striptizo čempionatas. Lapkričio 13-osios šou „EROTICshowMEN 2022” žada būti vienas labiausiai intriguojančių renginių šį rudenį. Geriausi Europos erotinio šokio atstovai, atletiški kūnai, aistros ir šių metų geriausiųjų rinkimai – šį kartą ne tik duetuose, bet ir solo pasirodymuose! Svečio teisėmis žiūrovių širdis specialioje programoje žada pavergti net dviejų pasaulio čempionatų laimėtojas iš Lenkijos ANDY.

Kai žiba ne tik auksas, bet ir pelenai

Ilgametės roko grupės “Pelenai” ir dainininko Česlovo Gabalio pristatinėti nebereikia – juos pažįsta ir jų dainas mintinai žino daugelis roko melomanų. Lapkričio 17 d. „Vakaris Vilnius” kviečia į Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai” dviejų dalių koncertą. Pirmoje girdėsime atnaujintą autorinių dainų repertuarą ir dainos „Man taip patinka“ iš naujausio grupės albumo „Limpa“ premjerą. Antroje dalyje išgirsime taip pat atnaujintą geriausių užsienio atlikėjų dainų koverių, atliekamų išskirtiniu „Pelenų“ braižu, repertuarą. O jeigu ieškote geros dovanos sau ar draugui, renginio metu galėsite įsigyti ir naujausią „Pelenų“ albumą, ir riboto leidimo originalius grupės marškinėlius.

Ne apie arklio, o Antikvarinius Kašpirovskio dantis

Kai vienų apsišaukėliu, o kitų kone naujuoju Mesiju vadintas hipnotizuotojas A. Kašpirovskis kadaise dingo iš TV ekranų ir iš akiračio, niekas nė negalvojo, kad ši pavardė vėliau skambės pačiu netikėčiausiu būdu. Tai nutiko 2006-aisiais, kai Vilniuje susibūrė humoro ir ironijos nestokojantis muzikinis kolektyvas „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Linksmų, nuotaikingų ir kartais net provokuojančių dainų bei spalvingų vaizdo klipų kūrėjai pelnė ne vieną muzikinį apdovanojimą, koncertavo ne tik Europoje, bet ir Azijoje bei Amerikoje, išleido 4 albumus, pretendavo į Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“ ir vienam laimingajam net padovanojo mašiną – savo vienos žinomiausių dainų „Mažulė“ atributą. Jiems nieko nereiškia Vilniuje į savo pasirodymą surinkti pilnos Katedros aikštės, tačiau ne tik ironiškų, bet ir lyriškų dainų kūrėjai mielai koncertuoja ir mažesnėse erdvėse. Vienoje tokių, pramogų salėje „Vakaris“ lapkričio 19 d. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ savo nuotaikingomis dainomis vėl kels ir šypsenas, ir romantiškus jausmus.

Jimi Hendrix su akordeonu

Šiemet sostinėje išskirtiniai renginiai laukia ir akordeono gerbėjų – čia vyks jubiliejinis XXV akordeono festivalis „Vilnius 2022“. Bene laukiamiausia jo žvaigždė – suomių akordeono virtuozas Kimmo Pohjonen, dažnai vadinamas akordeono Jimi Hendrixu. Muzikantas į Lietuvą sugrįžta net po 14-os metų pertraukos, taigi neabejotinai atras čia ir naują žiūrovą. Kimmo pasirodymuose netrūksta gaivališkos energijos ir pankiškos dramos, bet tuo pačiu garsas ir vaizdas išlieka atviras ir jautrus naujoms, spontaniškoms spalvoms ir formoms. Pramogų salėje „Vakaris“ išskirtinis akordeono mago Kimmo Pohjonen rečitalis vyks lapkričio 25 d. ir stebins nepaprastai įspūdingu muzikos bei šviesos efektų šou.

Jurga su grupe klausytojus lydės visą savo kūrybos kelionę

Dieną po pašėlusio ir nerimastingo akordeono meistro Kimmo Pohjonen pasirodymo, lapkričio 26-ąją, „Vakaryje“ vyraus elegantiška romantika. Tą vakarą išskirtinių dainų autorė ir atlikėja Jurga kviečia į koncertą „Ačiū“! – jaukų ir įsimintiną pasirodymą su grupe ir geriausiomis dainomis iš visos jos kūrybos. Anot dainininkės, tai bus seniai nepatirtas ir ypatingas koncertas, nes scenoje pasirodys pilnas jos muzikantų kolektyvas, o programoje kartu su klausytojais bus keliaujama per visą Jurgos kūrybą – nuo debiutinio albumo „Aukso pieva“ iki naujausios dainos „Ačiū“. Dviejų dalių koncerte šokiui ir judesiui viliojančius kūrinius papildys gražiausios dainininkės baladės bei keletas naujų akustinių gerai žinomų dainų versijų.

Rokeriams „Biplan“ visai netoli nuo nulio iki Mėnulio

Laiko užgrūdinta rokerių komanda „Biplan“ pradės paskutinio šių metų mėnesio renginių Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ repertuarą. Kultiniai, lyriški ir polėkio niekada nestokojantys muzikantai į savo koncertą pakvies gruodžio 4 d. Koncerte „biplanai“ gyvai atliks visus garsiausius hitus – „Kapitonai“, „Kino filmai“, „Labas rytas“, „Amore“, „O mes prie jūros“, „Ketvirtadienis“ ir daugelį kitų. Vakaro programoje – ir pačios naujausios grupės dainos, kurios nukels į vasaros prisiminimus, o svarbiausias vakaro akcentas – dar niekur negirdėto naujo „Biplan“ kūrinio premjera!

Subalansuota siaubo mėgėjams, bet tinka ir pramogai

Gruodžio 6-oji nepabūgusiems užsukti į pramogų salę „Vakaris“ žada stiprių patirčių. Jos erdvės vienai dienai virs ir grimerine, ir kostiumine, ir monstriškos puotos liudininku. O kad neatrodytų labai baisiai, šiek tiek nuraminsime – tądien čia vyks monstrišką įvaizdį puoselėjančių suomių rokerių „Lordi“ šou. Kelis kartus dėl pandemijos koreguotos koncertinio turo datos pagaliau nusistovėjo ir gastrolių „Lordiversitour 2022“ net iš 44 pasirodymų, baigiamasis koncertas įvyks gruodžio 6-ąją Lietuvoje!

Nuo 1992-ųjų gyvuojantys „Lordi“ iš Rovaniemi miestelio prie poliarinio rato, iškart pasirinko monstrų įvaizdį ir iki šiol nesiliauja stebinti savo gerbėjų. Siaubo istorijų elementai ir gausūs pirotechnikos efektai scenoje, dainos neretai šokiruojančiais pavadinimais arba… atstovavimas Suomijai „Eurovizijoje“ su dabar jau kultine daina „Hard Rock Hallelujah” ir galiausiai pergalė joje!

Melomanų atmintyje ilgam išliks pirmasis „Lordi“ vizitas Lietuvoje, kuomet žiemą autobuse užšalo muzikantų sceninis grimas, dėl ko stipriai vėlavo koncertas Vilniuje. Dabar jų diskografijoje yra jau 17 studijinių albumų. Paskutinis „Lordiversity“, kuriam ir rengiamas šis koncertinis turas, buvo išleistas 2021 metų pabaigoje kaip akibrokštas: pandemijos metu įrašyti anksčiau niekada neišleisti net 7 albumai – kiekvienas su savu numeriu, atskiru pavadinimu ir savita skambesio stilistika. Tikrai drąsus muzikinis eksperimentas! Jų turinį, o taip pat žinomiausius „Lordi“ visų laikų hitus išgirsime gruodžio 6 d. koncerte „Vakario“ salėje.

Justinas Jankevičius kviečia sutikti Rokenroliškus Naujuosius metus

Šių metų renginiai eina į pabaigą, o pramogų salė „Vakaris“ nori juos užbaigti aukšta nata. Paskutinę šių metų dieną, gruodžio 31-ąją, pramogų salė vilniečius ir miesto svečius kviečia į užburiančią Naujųjų metų naktį – „Rokenroliški Naujieji metai!“ su vienu populiariausių Lietuvos humoristų, TV laidų ir renginių vedėju Justinu Jankevičiumi bei grupe „Orgen Roll Band“. Renginio svečių laukia nuotaikingas Justino humoro šou, du išskirtiniai grupės „Orgen Roll Band“ pasirodymai ir DJ’aus programa iki paryčių.

Vakarą pradės vienas iš „Humoro klubo“ įkūrėjų bei pokalbių šou „Nesiaukite Live“ vedėjas Justinas Jankevičius. Vienas populiariausių šalies humoristų ruošia pagal geriausias TV laidos „Gero vakaro šou“ tradicijas parengtą šou programą: žiūrovų laukia interaktyvūs žaidimai, stand-up pasirodymas ir begalė juokingų istorijų.

Linksmybes pratęs rokenrolo grupė „Orgen Roll Band“, kuri savo gerbėjus džiugins net dviem išskirtiniais pasirodymais. Pagrindinis charizmatiškasis vokalistas Karolis Ramoška – gerai žinomas iš grupių „Kurak“, „Proper Heat“ bei kultūrinės veiklos teatre, muzikiniuose televizijos projektuose bei radijo stotyje „LRT Opus“.

Labai tikėtina, kad šou „Rokenroliški Naujieji metai!“ su Justinu Jankevičium, grupe „Orgen Roll Band“ ir gausiomis šventinėmis vaišėmis taps išskirtiniu, nuotaikingu ir ilgam įsiminsiančiu Naujųjų metų sutikimu.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?