Salės nuoma Vilniuje

Planuojate įmonės šventę, rengiate konferenciją ar verslo susitikimą? Žinome, jog organizuojant bet kokį renginį galvoje ūžia daugybė minčių, o viena iš jų – salės nuoma Vilniuje. Norėdami, jog renginio organizavimas jums keltų kuo mažiau rūpesčių, pramogų salės „Vakaris“ komanda dalinasi patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį ieškant vietos renginiui.

  1. Lokacija

Organizuodami renginį, stenkitės rasti erdvę, kurią nesunkiai pasiektų didžioji dalis jūsų renginio svečių. Palankiausias variantas – strategiškai patogioje miesto dalyje įsikūrusi salė, kurią lengva pasiekti tiek asmeniniu automobiliu, tiek viešuoju transportu ar naudojant pavežėjimo paslaugas. Kalbant apie salės nuomą Vilniuje, svarbu nepamiršti pasirūpinti ir stovėjimo vietomis automobiliais į renginį atvykstantiems svečiams.

  1. Salės dydis ir talpinamų žmonių skaičius

Ieškant salės nuomai svarbu įvertinti ne tik renginyje dalyvausiančių žmonių skaičių, tačiau taip pat ir renginio konceptą. Pavyzdžiui, organizuojant furšetą, salėje galėsite sutalpinti ženkliai daugiau žmonių nei rengiant banketinę šventę.

  1. Vidaus interjeras

Nepamirškite, jog salės interjeras yra tai, ką pirmiausia pamato į renginį atvykę svečiai. Todėl rinkdamiesi salės nuomą Vilniuje, apgalvokite, ar pasirinkta erdvė atspindi jūsų renginio konceptą, yra jauki bei funkcionali. Tiesa, jei iš anksto nesate nusimatę renginio programos, tikrai neprašausite pasirinkę modifikuojamą salę. Tokio tipo vieta leis įgyvendinti skirtingus renginio scenarijus.

  1. Garso ir vaizdo įranga

Zvimbiančios kolonėlės, trūkčiojantys mikrofonai ar netinkamai apšviesta scena gali sujaukti net ilgai ir kruopščiai planuotą renginį. Todėl, nesvarbu, ar organizuojate konferenciją, produktų pristatymą ar įmonės vakarėlį, išsiaiškinkite, ar salėje naudojama profesionali garso ir vaizdo įranga.

  1. Maistas

Gardus ir estetiškai pateiktas maistas – reikšminga kiekvieno renginio dalis. Tiesa, skirtingos erdvės Vilniuje laikosi skirtingų nuostatų dėl maisto tiekimo – vienose vietose leidžiama tiekti tik įstaigos virtuvėje gamintą maistą, kitur siūlomi maistą tiekiantys partneriai, taip pat yra vietų, kur visiška atsakomybė dėl maisto paliekama renginio organizatoriams.

  1. Aptarnaujantis personalas

Ilgametė „Vakaris“ komandos patirtis rodo, jog profesionalus ir dėmesingas aptarnaujantis personalas, pradedant rūbininkais, padavėjais, barmenais, baigiant garsistais bei apšvietėjais, ne tik užtikrina renginio kokybę, bet ir padeda sukurti išskirtinę šventinę nuotaiką. Privalumas, jei nuomojamoje erdvėje dirba pastovi aptarnaujančio personalo komanda, kuri puikiai pažįsta salę ir užklupus netikėtoms situacijoms gali jas lengvai išspręsti.

  1. Papildomos paslaugos

Galiausiai, išsiaiškinkite, kokios papildomos paslaugos teikiamos skirtingose erdvėse. Jei organizuojate įmonės vakarėlį, tačiau neturite šią sritį puikiai išmanančių specialistų, pasidomėkite, galbūt nuomojamos salės personalas arba įstaigos partneriai gali jums padėti paruošti visą renginį – nuo pradžios iki pabaigos.

Salės nuoma Vilniuje – susitikime pramogų salėje „Vakaris“

Salės nuoma VilniujeJei ieškote vietos konferencijai, įmonės vakarėliui ar jus domina salės nuoma Vilniuje, kviečiame apsilankyti sostinės širdyje įsikūrusioje pramogų salėje „Vakaris“! Jūsų šventės metu „Vakaris“ komanda yra pasiruošusi pasirūpinti viskuo, ko reikia tobulai šventei sukurti – unikaliomis, lengvai modifikuojamomis patalpomis, talpinančiomis iki 800 asmenų, viena geriausių garso ir apšvietimo sistemų Lietuvoje, profesionaliu aptarnaujančiu personalu, gardžiu maistu bei visos programos įgyvendinimu.

Susisiekite jau dabar! Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

©2024 Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Log in with your credentials

Forgot your details?